Reklam

2017 yılı nasıl geçti?
Genel

2017 Yılı Nasıl Geçti?

Bu sene için ilk defa nasıl geçti şeklinde bir yazı paylaşmak istiyorum, 2017 yılında paylaşabildiğim bilgileri sizlere paylaşacağım ardından genel bir değerlendirme ile sonlandıracağım. Senenin ilk çeyreğinde aslında pek bir yenilik olmadı her zaman ki adadaki işlerime devam ederken ikinci çeyrek başlangıcında Antalya’ya taşındım bir proje dolayısıyla bu projeye biraz inanmıştık haliyle yatırımlar, umutlar ve en önemlisi insanlar tarafından destekler hep yanımızda oldu. Farklı bir yazımda bu Antalya furyasından bahsetmiştim fakat çok detaya girmeden tekrardan bahsetmek istiyorum. Yaklaşık olarak Antalya’da 5 ay gibi bir süreç geçirdik bu süreç zarfında hem kendi hatalarımı hem de güvendiğin insanların hatalarını görmemi sağladığına eminim.

Şöyle bir söz var insanları tanımak istiyorsan para ver kendini çok iyi tanıtacaktır, bu durumların farkında yeni yeni ders alıyorum diyebilirim. Yarım kalan bir proje ve giden binlerce paranın ardından temiz bir sayfa ile İstanbul ardından tekrar Ada’ya (Kıbrıs) döndüm. Bu süreçte epey bir yıprandım diyebilirim kimin yanımda kiminin ise karşımda durabileceğini gördüm. Çok fazla sıkıntı ile boğuştum aslında bende sizler gibi bir insanım baktığınızda ama en önemli öğrendiğim şey ise her zaman yanında olacak insanı iyi seçebilmek oluyor ne şartta olursa olsun..

2017 yılı içerisinde tek başıma girdiğim bir projenin yaklaşık olarak 7 ay gibi bir süreçte bitmesi ve bu süreç zarfında kendime yeni teknolojileri öğreterek güzel bir deneyim yaşadığımın en önemlisi ise öğrenirken bir takım şeyleri tamamladığımı fark ettim. Bir süredir kendimi yeni teknolojilerden uzak tutuyordum 2017 yılı itibari ile yeni teknolojileri takip eder oldum diyebilirim.

Yıl içerisinde çok fazla alkol tüketimi yaptım diyebilirim bu yıpranmaların sonucunda ama bana tek bu konuda ekstra olarak Elektronik Sigara’ya başlamak olduğunu söyleyebilirim. 2018 yılı için çok fazla proje fikrim var hepsine dört elle ve güzel bir ekip ile sarılacağıma kendime hedef/hedefler edinerek bir borç bildim. En önemli projelerden birinde ise sizlere küçük vlog tarzında videolar ve bol bol makaleler hazırlamaya çalışacağım. 2018 yılının ilk çeyreğinde ise 2 farklı yeni projemi yayın hayatına geçireceğim bu projeler benim yazılım hayatımda dönüm noktam gibi düşündüğüm projelerden birkaçı sadece güzel destekler ve başarılı bir ekip ile nasıl olacağını hep birlikte göreceğiz.

Herkese bana desteklerinden dolayı çok çok teşekkür ederim, herkese yeni yıllar ve bol kazançlar dilerim.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

2 Comments

 • Reply Fatih 01 Ocak 2018 at 19:26

  Güzel bir yazı olmuş, deneyimlerini düzgün bir dille anlatman ise daha da güzelleştirmiş yazını. Eline sağlık.

  • Reply Orhan BAHAR 02 Ocak 2018 at 11:28

   Güzel yorumun için Teşekkür ederim Fatih.

  Bir Cevap Yazın

  %d blogcu bunu beğendi: