Reklam

Genel, Projeler

Arkadaşlık Sistemi Yazma Projesi

Merhaba Arkadaşlar,

Sizler için düşündüm taşındım ve Mart ayında sizlerle birlikte bir arkadaşlık sistemi yazalım dedim ben yazarken aynı zamanda sizlere anlatacağım ve anlatırken sizlerde nerede ne kullanılıyor ne mantıklı olarak yapılıyor birçok şeyi incelikle öğreneceksiniz.

Neden Arkadaşlık Sistemi Derseniz ?

Herkes Blog, Forum yada Portal gibi şeyleri anlatmış fakat bu tarz bişey anlatan olmamış bende Mart ayına kadar işlerimi yoluna koyacağım ve sizler ile birlikte tekrardan Video’lu derslere geri döneceğiz. Bilindiği gibi ben sizlerden bu öğretmeler için hiçbir ücret talep etmiyorum lütfen yorum yada istekleriniz konusunda duyarlı olun benide gerçekten işimden soğutucak şeyler olabiliyor bağzen.

Mart ayında ilk olarak ben bir tema çıkartacağım CSS, HTML ve Bootstrap kullanarak sizlerlede bu tema üzerinde PHP ile Arkadaşlık Sistemi yazacağız Mart ayında görüşmek üzere… 🙂

Previous Post Next Post

You Might Also Like

4 Comments

 • Reply Tolga 30 Ağustos 2016 at 20:57

  yazacagım demişsin ama arkası gelmemiş 🙂

  • Reply Orhan BAHAR 09 Eylül 2016 at 09:45

   Yazıldı, bitti aslında 🙂

   • Reply Tolga 10 Eylül 2016 at 19:00

    güzel hayırlı olsun da anlatacagım demişsin anlatacagım deyince video akla gelir ondn dedim

    • Reply Orhan BAHAR 10 Eylül 2016 at 19:01

     Yazdık, yayınladık fakat kısa süre hayatta kalabildi 🙂 Yayından kaldırdık çok fazla rağbet görmeyince şuandada yapacak pek vakit bulamıyorum işlerin yoğunluğundan dolayı.

  Bir Cevap Yazın