Reklam

Bilişim Dünyası

Climatology ile Artık Hava Tahmini Yapmak Çok Kolay

Microsoft’un yeni uygulaması Climatology ile karşı karşıyayız. Aslında birçok hava durumu kontrol eden uygulama mevcut, fakat bu seferki diğerlerine göre daha bir avantajlı, daha bir kullanışlı.

Climatology ile birlikte dünyada balta girmemiş ormanların bile hava durumunu öğrenebiliyoruz. Olayın ilginç yanı ise, uygulama Microsoft’un olmasına rağmen ilk olarak Android için yayınlanması; Windows Phone için hala bir haber yok. Climatology, bizlere hava sıcaklığından rüzgarın durumuna kadar hava ile ilgili bilmemiz gereken her şeyi tek bir tıkta gösterebilen bir uygulama. Özellikle gezmeyi sevenler için paha biçilmez bir deneyim.

Hem de hafta hafta ya da günlerce de değil, aylar sonrasının bile hava durumunu bu uygulama ile kontrol edebiliyor, seyahetlerimizi ona göre ayarlayabiliyoruz. Tek yapmanız gereken uygulamayı Google Play sayfasından indirmek.

Birçok kullanıcı tarafından şimdiden harika oylar aldığı biliniyor. Bu uygulamadan sonra diğer hava durumu uygulamalarınızı bırakın kullanmamayı, telefonunuzda bile tutmak istemeyebilirsiniz.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply LukasX 15 Temmuz 2015 at 05:50

    Hi admin, i see that http://www.orhanbhr.com needs fresh articles. Daily updates will rank your page in google higher, content is king nowadays. If you are to lazy to write unique articles everyday you should search in google for:
    Ightsero’s Essential Tool

  • Bir Cevap Yazın