Reklam

Projeler

Hemen Hosting Projesi (Devredildi)

Geçtiğimiz günlerde Hemen Hosting olarak projem yer almaktaydı, projemi artık hosting işini yapmayacağım için sattım. Daha kapsamlı bir şekilde birşeyler düşünüyorum bu yüzden tüm yapılarımı değiştirme kararı aldım.

Neden sattığıma gelecek olursak ihtiyaç vs. değildi mesele boşuna yatan birçok proje ve domainim var getirisi var mı evet var ama yeterli değil o kadar zahmete girip vaktimi harcayıp üstüne bir teşekkürü esirgeyen yada şuradan keseyim daha karlı çıkarım diyen kişiler yüzünden yapmış bulunmaktayım.

Yeni gelecek değişikliklerden birazcık bahsedebilirim, 1 ay sonra boşluklarım olacağı için hali hazırda olan bir network’üm vardı bu network üzerinde köklü bir değişikliğe gidiyorum ve “tws” adında yeni bir isim çıkartacağım tüm sistemleri yada benden alacağınız her hizmeti sağlayacağım da denilebilir “trkod web service” üzerinden kontrol yada takip edebileceksiniz.

Tüm aşamalarını görebileceksiniz ve en kaliteli hizmet için çözümleri belki birlikte üretebilmek için bile uğraşabileceğiz, kendi çözüm ortaklarım sayesinde birçok dataya erişebiliyorum sağolsunlar. Tabi biraz maaliyetleri benden çıksada var oldukları ve benimle iş yaptıkları için bile mutluyum, önemsendiğimi düşünüyorum bile bağzen 😉

Peki bu “tws” ile hosting’in ne alakası var diyeceksiniz gayet normal bunu ben bile kendime sorabilirim 🙂 TrKod Web Service üzerinde Hemen Hosting’de varolan birçok hizmet’ten aynı şekilde yararlanabileceksiniz, sadece geçen bir kıl kaptığım olay oldu whmcsx firmasına ait bir temayı parasını vererek aldığım halde devirini yapamayacağımı söylemeleri çok saçmaydı bu yüzden hosting kısmınıda bünyeme eklemek istiyorum fakat whmcs yada diğer alt yapıları kullanmadan ekleyeceğim.

Eğer tekrar WHMCS ile çalışsaydım elbet birgün yine bunlar gibi birileri denk gelirdi, oh iyiki kurtulmuşum diyorum. Aktif olarak spor servislerimizden yine yararlanmaya devam edeceksiniz ama bu sefer daha profesyonel ve kesintiler en minimum şekilde, zaten birçok kişi biliyor en az kesinti bende oluyor ama tabi bizim insanımıza bunları anlatmak zor birçok referansıma karşılık olarak saygımdan ötürü sadece birşeyler katmaya çalışıyorum. İşin bir önemi yok sadece ben bu işler sayesinde birçok iyi birçokda kötü dost edindim ama birçoğunu silmeye yeni yeni karar verdim sayılabilir.

Neyse fazla uzatmayalım, bana çok yazdı 😛 bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşçakalın…

NOT : Bu arada bilmeyenler için belirteyim, Hemen Hosting yasal bir kuruluştu.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Bir Cevap Yazın