Reklam

MySQL

MySQL Hata Kodu: 1175 (Çözüm)

MySQL ile çalışırken eğer ki 1175 hata koduna dayalı bir sorun yaşıyorsanız çözümü çok basit. Workbench kullandığınızı varsayıyorum, ufak bir SQL kodu (hata kodu : 1175) yazıyoruz ve sorun tamamen çözülüyor. Bu sorunu bi 10-15 gün öncesinde bende yaşadım tam olarak bu kod benim sorunumu çözdü eğer ki sizde böyle bir hata koduna sahip bir sorunla karşı karşıyaysanız ama aşağıda bulunan SQL kodu sizin işinizi görmediyse ve google üzerinde aradığınız hiçbir sonuç ile doğru yere ulaşamadıysanız yorum atmaktan çekinmeyiniz.

Sizlere severek yardımcı olabilirim; tüm sorunlarınızı benimle paylaşabilirsiniz. Yazılım gibi konularda çok uzun olmasada 4 yıllık bir profesyonel iş hayatı geçmişim bulunmaktadır. Bunun öncesinde yaptığım birçok işi saymıyorum sadece profesyonel ortamlarda çalıştığım ve bana en çok desteği katkıyı sağlayan kurumları bu süreye dahil ediyorum. Birçok hata çözümlemede çok fazla baskı altında olmaktan kaçının bu sql hataları olarak başta belirtebiliriz. Doğru şekilde hata ayıklama yapabiliyorsanız sizde zaten çok fazla yardıma ihtiyacınız bulunmuyor demektir. Bir sonraki makalemde görüşmek üzere hoşçakalın.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

2 Comments

  • Reply Orhan BAHAR 17 Haziran 2017 at 17:56

    Yazdığınız bir SQL kodunun dönüşü olarak şöyle bir response alıyorsanız eğer ki;

    Error Code: 1175. You are using safe update mode and you tried to update a table without a WHERE that uses a KEY column To disable safe mode, toggle the option in Preferences -> SQL Editor and reconnect.

  • Reply Kişiye Özel Çikolata 13 Temmuz 2017 at 12:45

    Hiç mysql hatası almadım bu güne kadar 😀

  • Bir Cevap Yazın