Reklam

Oto Yedek Parça, Reklam

En Güvenilir ve Hızlı Oto Yedek Parça Hizmeti

Parça Marketim sitesine girdiğiniz zaman aracınız ile ilgili tüm oto yedek parça aksamını olan elektrik, kaporta, aydınlatma, fren, mekanik, süspansiyon, filtre, fitil, menteşe, şanzıman, vites ve defransiyel gruplarını site içeriğinde kategorilerin yardımıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Sitemizde orjinal, yan sanayi, ikinci el ve çıkma ürünleri bulabilir kolayca güvenilir ödeme yolları ile tek çekim yada taksitli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Aracınızın şasi numarası ile birebir aracınıza uyum sağlayacak ürünler ya da yedek parçaları sitemizden Parça Marketim canlı destek üzerinden veya 0 (212) 588 58 80 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Oto yedek parça sektöründe 1997 yılından bu yana servis programları ve diğer yardımcı programlarımız dahilinde siz değerli müşterilerimize hiçbir şekilde yanlış parça sevk etmemiş bulunmaktayız. Canlı destek veya Telefon ile bilgi almak istediğinizde hafta içi 09:00-18:30 cumartesi günleri ise 09:00-15:00 arası tüm satış ekibimizle detaylı bilgi edinebilir aracınız için en doğru parçayı öğrenebilirsiniz.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Bir Cevap Yazın