Reklam

Genel, Günlük Rutinler

Ucuz Hosting Hizmeti : HostVoker

Sizlere bu yazımda mükemmel bir ürünü tanıtacağım bu gerçekten başarılı bir ekibin güzel destekler ile ilerleyen bir proje ve üstelik çok cazip (ucuz) fiyatlara hizmet sunuyorlar. Hosting, Alan Adı, Sunucu, SSL Sertifikaları, Lisans Hizmetleri, Cloud Sunucu ve Mükemmel Destek Paketleri ayrıca daha birçok ekstra sunduğu hizmetler ile bizleri etkilemeyi başarıyorlar. Hizmet alacak kişiler için benim üzerimden sizlere bir indirim kodu sunacağım %15 oranında bir indirim sağlıyor birçok üründe eğer ki memnun kalıp ya da herhangi bir sorunuz var ise yorum olarak sormaktan çekinmeyiniz.

Kod : orhanbhr (%15 İndirim Kodu)

Ucuz Hosting Hizmeti başlığını atma sebebim ise gerçekten amaçları tamamen hosting olan bir topluluktur ve bu sayede herhangi bir şekilde siteleriniz kapandı, hata alıyorum, erişimim yok gibi durumları yaşamayacaksınız. Hosting olarak ucuz hizmet ama en yeni teknolojiler üzerinde sitelerinizi barındırıyorlar hemen bende kendi sitemi bu güvenceye taşıdım. Bir süredir herhangi bir bağlantı kopması ya da yavaşlık görülmüyor.

Sizlere desteklerim HostVoker içerisinde de olacak elbet birebir benim indirim kodum ile gelen müşterilerimin destek taleplerini ben takip edeceğim ve onlara en iyi şekilde hizmet vermeye/verdirmeye çalışacağım.

Hemen hostvoker.com adresine gitmek için tıklayınız.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Bir Cevap Yazın