Reklam

PHP

WHMCS iPara Modülü (Ücretsiz)

PHP ile hazırlamış WHMCS iPara modülünü sizlerle ücretsiz olarak paylaşıyorum. Lütfen makalelerime saygı göstererek alıntı vs. yapacaksanız konunuzun altına kaynak olarak belirtmeniz. Bu blog üzerinde yazılan hiçbir içerikten para almıyoruz yada para karşılığı herhangi bir içerik sağlamıyoruz yada sitemizde reklamlar vs. gibi yöntemlerle para getirisi istemiyoruz. Sadece bilgi ve birikimin birçok yere ulaşmasını istiyorum tek hedefim bu ve lütfen makalelerimi kopyaladığınızda kaynak belirtiniz.

WHMCS iPara modülü 6.x versiyonları desteklemektedir fakat diğer versiyonlar için test yapılmamıştır., tüm modül üzerinde test edecek arkadaşlar yorum olarak belirtebilirler. Dosyayı aşağıda link olarak bulabilirsiniz ve modülü kuracağınız siteye direkt olarak gerekli hedeflere attığınızda çalışacaktır.

Modül ile ilgili olarak yorumlarınızı bekliyorum, modül için şunu kesinlikle belirteyim benim tarafımdan yazılmış bir modül değildir internet üzerinde ücretsiz olarak buldum ve sizlerle işinizi görebilir diyerekten paylaştım eğer ki yazan kişi yada ipara gibi yerler kaldırılmasını istiyorsa iletişime geçebilirler.

WHMCS iPara modülünü indirmek için tıklayınız.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

7 Comments

 • Reply Alperen 11 Nisan 2017 at 22:20

  Lisans Bılgılerı Istıyor Kardesım Nasıl Yapacagız Yardımcı Olurmusunuz ?

  • Reply Orhan BAHAR 12 Nisan 2017 at 11:55

   iPara accountunuzu tanımladınız mı? Nerede tam olarak böyle birşeyle karşılaşıyorsunuz?

   • Reply Alperen 12 Nisan 2017 at 22:28

    Tam Olarak Ben Bunu Sanal Pos Olarak Kullancam Fakat Nasıl Yapabılecegımı Bılmıyorum Burda Publickey Ve Privatekey Dıyor Resim linki : http://i.hizliresim.com/YDVoAE.png Yardımcı Olurmusunuz ?

    • Reply Orhan BAHAR 13 Nisan 2017 at 01:33

     iPara’dan siz öncelikle bir hesap açmalısınız ardından iPara tarafından API için bu bilgileri talep etmelisiniz bilgileri girdiğinizde modül çalışacaktır ama iPara ücretleri hakkında detaylı bilgiye sahip değilim ya da şartlarına.

     • Alperen 13 Nisan 2017 at 20:12

      Anladım Kardesım Zaten Sartları Cok Onemlı Seyler Benı Asar Ama Guzel Paylasım Elıne Koluna Saglık Kardesım Iyı Gunler ..

 • Reply Ali Şen 05 Mayıs 2017 at 02:57

  Peki API İçin Kurumsal Üyelik Mi Yoksa Bireysel mı

  • Reply Orhan BAHAR 09 Mayıs 2017 at 00:14

   Bu tarz hizmetlerde kesinlikle bireysel başvuru olmuyor diye biliyorum ben Ali Bey, ama araştırmanızda fayda var.

  Bir Cevap Yazın