PHP

WHMCS iPara Modülü (Ücretsiz)

PHP ile hazırlamış WHMCS iPara modülünü sizlerle ücretsiz olarak paylaşıyorum. Lütfen makalelerime saygı göstererek alıntı vs. yapacaksanız konunuzun altına kaynak olarak belirtmeniz. Bu blog üzerinde yazılan hiçbir içerikten para almıyoruz yada para karşılığı herhangi bir içerik sağlamıyoruz yada sitemizde reklamlar vs. gibi yöntemlerle para getirisi istemiyoruz. Sadece bilgi ve birikimin birçok yere ulaşmasını istiyorum tek hedefim bu ve lütfen makalelerimi kopyaladığınızda kaynak belirtiniz.

WHMCS iPara modülü 6.x versiyonları desteklemektedir fakat diğer versiyonlar için test yapılmamıştır., tüm modül üzerinde test edecek arkadaşlar yorum olarak belirtebilirler. Dosyayı aşağıda link olarak bulabilirsiniz ve modülü kuracağınız siteye direkt olarak gerekli hedeflere attığınızda çalışacaktır.

Modül ile ilgili olarak yorumlarınızı bekliyorum, modül için şunu kesinlikle belirteyim benim tarafımdan yazılmış bir modül değildir internet üzerinde ücretsiz olarak buldum ve sizlerle işinizi görebilir diyerekten paylaştım eğer ki yazan kişi yada ipara gibi yerler kaldırılmasını istiyorsa iletişime geçebilirler.

WHMCS iPara modülünü indirmek için tıklayınız.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: